Suspausto oro sistemos

UAB LAKMALIT įgaliotas kompresorių gamintojo CompAir atstovas Lietuvoje.
Esame pasirengę pasiūlyti plačią gamą CompAir prekinio ženklo įrengimų, bei visas  paslaugas Jūsų įmonei, pradedant nuo suspausto oro sistemų projektavimo, baigiant įrangos ir sistemų priežiūra, bei remontu.

Apie CompAir
 
CompAir, tai prekinis ženklas, simbolizuojantis pažangiausius ir nepaliaujamai vystomus suspausto oro įrenginius. Rinką sudrebinusios suspausto oro technologijos, tokios kaip Quantima ir Ultima, yra tik keletas iš daugybės pavyzdžių, kuriuos rinkai pristatė CompAir koncernas. Projektuodami ir patys gamindami sraigtinės poros blokus (air-end) savo kompresoriams, CompAir turi išskirtinį, kruopščiai subalansuotą kompresorių našumą ir tokiu būdu pasiekia aukščiausią patikimumo ir efektyvumo lygį.
Gamintojo CompAir atstovybės yra daugely pasaulio šalių. CompAir - vienas populiariausių bei geriausiai žinomų gamintojų tokiose šalyse kaip Vokietija, Prancūzija,  Didžioji Britanija ir kt.
 
Daugiau nei 200 metų patirtis suspausto oro pramonėje
 
CompAir turi pavydėtinų įrašų suspausto oro sektoriaus istorijoje atsiradusių daugiau nei prieš 200 metų! Modernaus prekinio ženklo, CompAir istorija buvo kuriama kartu su daugybe puikiai žinomų pasaulinio lygio korporacijų, patikimi standartai išliko ir iki šios dienos.
 
Didžiuojamės paveldėtais prekiniais ženklais
 • Holman (Vokietija)
 • LeRoi (Šiaurės Amerika)
 • BroomWade (Jungtinė Karalystė)
 • Cyclon (Vokietija)
 • Reavell (Jungtinė Karalystė)
 • Hydrovane (Jungtinė Karalystė)
 • Kellogg (Šiaurės Amerika)
 • Luchard (Prancūzija)
 • Mahle (Vokietija)
 • Mako (Šiaurės Amerika)
 • Demag – Mannesmann (Vokietija)
Įsisavindamas šių korporacijų technologinę patirtį, CompAir ilgainiui tapo lyderiu suspausto oro technologijų vystyme. Viso to dėka CompAir yra pasirengę Jums pasiūlyti pačius efektyviausius kompresorius.
Nuo pramoninės gamybos, statybų, jūrininkystės, maisto bei gėrimų gamybos iki elektronikos, automobilių ir chemijos pramonės, CompAir teikia aukščiausio lygio suspausto oro sprendimus ir įrangą.
 
2008 metais CompAir prisijungė prie Gardner Denver, Inc. taip dar labiau sustiprindama savo poziciją rinkoje ir suteikdama galimybę Jums rinktis iš dar platesnio asortimento, bei gauti aukščiausio lygio kvalifikuotų inžinierių paruoštą įrangą, bei garantijas.
 
CompAir produktų grupės
 1. Sraigtiniai oro kompresoriai
 2. Betepaliniai oro kompresoriai
 3. Freoniniai oro sausintuvai
 4. Adsorbciniai oro sausintuvai
 5. Linijiniai oro filtrai bei vandens separatoriai
 6. Kondensato – alyvos atskyrėjai
 7. Azoto generatoriai
 8. Kompresorių valdikliai
 9. Mobilūs sraigtiniai kompresoriai

Garantija

CompAir  sraigtiniams kompresoriams suteikiama garantija iki 6 metų arba 44 000 moto valandų (priklausomai nuo to kas anksčiau). Norėdami daugiau sužinoti apie šią garantiją – susisiekite su mumis.
 

Atsisiuntimui:
 
galerijai1_4916-d220a6efd43c21f104ade4e52e35a648.jpg
galerijai2_5724-a601dacb6297a97200bf74ebbf0c48ca.jpg
galerijai3_7880-010fc6515eb853d4405cf766012a6902.jpg
galerijai4_6014-147e0faeace54c24657f9b4d1742f7c9.jpg

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies).

Sutinku