Sraigtiniai kompresoriai tepami alyva

Sraigtiniai kompresoriai tepami alyva

CompAir sraigtiniai, alyva tepami kompresoriai apjungia naujausias technologines galimybes, garantijas ir užtikrina nepertraukiamą kokybišką suspausto oro tiekimą. Sraigtinio kompresoriaus esminis elementas, tai sraigtų blokas (air-end), todėl CompAir projektuoja ir gamina šiuos elementus patys. Pasitelkdami naujausias CNC rotorių šlifavimo stakles, kartu su lazerine apdirbimo technologija, galime pasiūlyti itin aukšto efektyvumo ir ilgaamžiškumo sraigtinius blokus.

Puikiai žinomas Europos ir pasaulio pramonėje,  gamintojas CompAir, pristato L-serijos kompresorius. Tai kompresorių serija, kruopštaus projektavimo ir gamybos dėka užtikrina mažiausias energijos sąnaudas ir geriausią našumą.
 

L-Serija
, tai alyva tepami, vienos pakopos sraigtiniai kompresoriai. Galite rinktis tarp fiksuoto ir kintamo greičio (RS, bei oru arba vandeniu aušinamų kompresorių. Esame pasirengę pasiūlyti įrenginius, kurių našumas nuo 0,24 m3/min iki 47,10 m3/min , o elektros variklio galia nuo 2,2 kW iki 250 kW.

Kintamo greičio kompresoriai gali užtikrinti patikimą ir efektyvų oro tiekimą esant nevienodam oro suvartojimui. Dauguma gamyklų įdiegę kintamo greičio kompresorius sutaupo iki 25% elektros energijos. Kompresoriuose montuojami tik aukščiausios klasės ir kokybės dažnio keitikliai.
Visi L-Serijos kompresoriai gali būti komplektuojami su integruotu šilumokaičio elementu, skirtu vandens pašiltinimui.
 
 
 
Ramybė pagrįsta kokybe
 
Kompresoriams, kurių variklio galia 7,5 kW ir didesniems - suteikiama 6 metų arba 44000 valandų nemokama garantija. Tai viena ilgiausių gamintojo suteikiamų garantijų oro kompresorių rinkoje. CompAir suteikdamas šią garantiją padeda įrangos naudotojui lengviau planuoti savo išlaidas susijusias su suspausto oro ūkio išlaikymu ir garantuoja visišką ramybę bei užtikrintumą. 
 


Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies).

Sutinku