2,2 - 5,5 kW grupė

Sraigtiniai oro kompresoriai tepami alyva

CompAir L serija

Modeliai: L02 - L05

Pavaros tipas: diržinė

Darbinis slėgis: 5 - 10 bar

Našumas: 0,24 - 0,67 m³/min

Variklio galia: 2,2 - 5,5 kW

Mažiausi iš CompAir asortimento

Patys mažiausi iš CompAir asortimento, tai Frame0 korpusą turintys kompresoriai. Šią grupę sudaro skirtingo išpildymo kompresoriai varomi elektros varikliais nuo 2,2 iki 5,5 kW. Šių įrengimų pagrindo dydis yra viso labo 62x60cm (Bazinio modelio), kas leidžia sumontuoti kompresorius praktiškai bet kur.
CompAir Frame0 kompresoriai gali būti patiekiami sekančių išpildymų:
  • Kaip atskiras įrenginys (Bazinis modelis)
  • Sumontuotas ant horizontalaus suspausto oro rinktuvo
  • Sumontuotas ant horizontalaus suspausto oro rinktuvo kartu su freoniniu oro sausintuvo (AIRstation)

Technologija

Mažieji Frame0 serijos kompresoriai veikia diržinės pavaros principu juose sumontuoti IP55, F klasės izoliaciją turintys elektros varikliai ir CompAir pagaminta sraigtinė pora. L04 ir L05 kompresoriai komplektuojami su  AirBasic 2 valdikliu kuris suteikia galimybę paprastai stebėti kompresoriaus būseną, darbo valandas, temperatūrą, artėjantį servisą ir klaidas. L02 - L05 modelių kompresoriai turi apsaugą nuo perkaitimų, bei viršslėgių. Tai padės apsaugoti Jūsų investiciją. Taip pat siūlome visus, sklandžiam suspausto oro sistemos veikimui, reikalingus priedus iš CompAir.

Svarbu atkreipti dėmesį

Oro kompresorius yra daugiau nei tik finansinė investicija gamybinėje įmonėje. Tai yra esminis elementas, privalantis užtikrinti stabilų gamybos procesą, paprastą, nereikalaujančią daug laiko priežiūrą ir aukštos kokybės suspausto oro tiekimą. CompAir nuolatos tobulina savo gaminamą įrangą ir deda dideles pastangas, kad pateikiami kompresoriai būtų tik aukščiausio technologinio ir kokybinio lygio. Todėl gamybai CompAir pasiteikia pačias moderniausias CNC sraigtų apdirbimo stakles lydimas lazerinio apdirbimo 

Sprendimai, pasitelkti kuriant CompAir L serijos kompresorius, yra priežastis, dėl kurios kompresoriaus eksploatacijos kaštai išlieka žemi visą jo tarnavimo laiką. Daugiamečio CompAir inžinierių darbo vaisius, tai sraigtiniai kompresoriai, turintys labai mažą judančių detalių kiekį ir ypatingai aukštą efektyvumą.  CompAir L serijos kompresoriai pasižymi labai tvirtu karkasu ir daugiaskyde konstrukcija, leidžiančią patogiai dėka to, kompresoriaus aptarnaujamas labai paprastai. 

 

Darbas be tuščios eigos

Skirtingai, nei kompresoriai, kurie turi tuščios eigos rėžimą, tesioginis paleidimo/stabdymo valdymo principas užtikrina, kad kompresorius veiks tik tada, kai to reikia. Tai padeda kompresoriams L02-05 prisitaikyti net ir prie nedidelio suspausto oro suvartojimo su minimaliomis energijos sąnaudomis. 

Suvartotos elektros energijos priklausomybė nuo suspausto oro suvartojimo:

Mažas triukšmo lygis tik 61dB(A)

Dėka ypač žemo triukšmo lygio, sraigtiniai kompresoriai CompAir L02 - L05 gali būti eksploatuojami patalpose nereikalaujančiose atskiros graso izoliacijos arba atskyrimo nuo gamybos cechų. Tai leidžia įmonėms sutaupyti tiek patalpų rengimo ir vamzdyno klojimo iki nutolusių kompresorinių sąskaita 

Atsisiuntimui:

BROŠIŪRA L02 - L05

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies).

Sutinku