Apie Aignep

UAB LAKMALIT pristato Lietuvoje pristato skysčių ir suspausto oro valdymo bei transportavimo sistemų gamintoją Aignep s.p.a (Italija).

Aignep veiklą pradėjo 1976 m. Bione (Brescia), Italijoje, kaip rangovas, gaminantis jungtis šildymo sistemoms. Šiandienos Aignep kompanija gamina visą asortimentą produktų, skirtą skysčių ir oro kontrolei, su savo prekės ženklu.

Kokybė ir naujovės yra Aignep darbo pagrindas, produkija pagaminta Italijoje ir parduodama visame pasaulyje. Vienintelė išimtis yra padalinys veikiantis Šiaurės Amerikoje, kuris gamina tik vietinei rinkai skirtus produktus, atitinkančius JAV keliamus reikalavimus. 

Aignep yra Bugatti Grupės (veikiančios nuo 1923 m.) narys. Tai grupė, sudaryta iš 4 kompanijų, kurių veiklos sritys yra: namų apyvokos produktai (Casa Bugatti), apšivetimas (Landa), gamybos mašinos (Picchi) ir skysčių bei oro valdymo sistemos (Aignep).

Tarptautinė patirtis

Aignep eksportuoja į daugiau nei 90 šalių, pasitelkdama aktyvių distributorių tinklą ir šešias savo atstovybe esančia JAV, Kolumbijoje, Ispanojoje, Šveicarijoje, Brazilijoje ir Prancūzijoje.

Distributorių tinklas ir atstovybės leidžia Aignep visada būti pasiekiamiems klientų ir sklandžiai dalintis grįžtančiąja informacija iš užsakovų. Dažnas atvejis, kai ši informacija tampa naujais Aignep asortimento produktais, patenkančiais į rinką. 

Produktų asortimentas

AIGNEP susideda iš 5 produktų padalinių

  • suspausto oro vamzdynų sistemų (Infinity)
  • pneumatinių komponentų, ir jungčių
  • automatizacijos komponentų
  • skysčių sistemų (Fluidity)

Be paminėtų, standartinių gaminių, Aignep taip pat projektuoja ir gamina individualių sprendimų reikalaujančius komponentus. Aignep produkcija ir sprendimai orienuoti į skirtingus praktinius poreikius: suspaustas oras, automatizacija, skysčių paskirstymas, kontrolė ir dar sudėtingesni procesai, kuriuose reikalingi nerūdijančio plieno arba specifiniai žalvario lydiniai. 


Atsisiuntimui:
 

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies).

Sutinku